stopnie2

 Sercem wszystkich systemów sprężonego powietrza i najważniejszym elementem każdej sprężarki śrubowej jest stopień śrubowy (element sprężający). Niestety, wraz z upływem czasu najistotniejsze elementy stopnia śrubowego, takie jak łożyska czy uszczelnienie mogą ulec zużyciu lub zniszczeniu, prowadząc do obniżenia efektywności pracy lub nawet awarii związanej z wytarciem wirników. Żywotność stopnia sprężającego szacowana jest na 26 - 40 tysięcy roboczogodzin.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Vasco Polska poszerzyła swoją ofertę o stopnie śrubowe.

Nasza propozycja dostosowana jest do preferencji zarówno tych z Państwa, którzy ceniąc oszczędności zdecydują się na naprawę elementu sprężającego, jak i tych, którzy preferują zakup produktu całkowicie nowego.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów proponujemy:

Zakup nowego zamiennego stopnia śrubowego

(do sprężarek Atlas Copco, seria GA11-GA315)

nowy stopień śrubowy Oferujemy szeroką gamę nowych zamiennych stopni śrubowych, które w 100% odpowiadają elementom oryginalnym. Wielokrotnie testowane w zakresie przepływu i ciśnienia, są w pełni dostosowane do wybranych modeli sprężarek Atlas Copco. Przekonani o wysokiej jakości oferowanych modułów sprężających dajemy 18-miesięczną gwarancję. Oferujemy Państwu stopnie sprężające o mocy od 11kW do 250 kW. sprężarek produkowanych przed rokiem 2008. Co więcej – jeśli stary stopień śrubowych nadaje się do naprawy, możemy go odebrać, w zamian proponując atrakcyjny upust!

 

Naprawa stopnia śrubowego

(do sprężarek Atlas Copco, Ingersoll Rand i niektórych modeli Kaeser)

naprawa stopnia śrubowegoJeśli moduł sprężający nadaje się do naprawy, nasi doświadczeni specjaliści odnowią stopień śrubowy zgodnie z najwyższymi standardami i specyfikacją producenta sprężarki. Przy użyciu starannie wyselekcjonowanych komponentów najwyższej jakości, wymienione zostaną łożyska, uszczelnienie, pierścienie i uszczelki; męskie i żeńskie wirniki zostaną wyczyszczone i wypolerowane, a obudowa oczyszczona. Remontowane stopnie śrubowe podlegają 12-miesięcznej gwarancji.

 

 

Zakup zestawu remontowego do stopnia śrubowego

(do sprężarek Atlas Copco oraz niektórych modeli CompAir i Kaeser)

 Oferujemy zamienne zestawy naprawcze zawierające łożyska i wszystkie niezbędne uszczelki do samodzielnego wykonania remontu modułu śrubowego.

 

 

 

 

 

Oferujemy nowe, zamienne stopnie śrubowe do kompresorów:

Atlas Copco GA11

Atlas Copco GA15

Atlas Copco GA18

Atlas Copco GA18VSD

Atlas Copco GA22

Atlas Copco GA30

Atlas Copco GA30VSD

Atlas Copco GA37

Atlas Copco GA45

Atlas Copco GA50VSD

Atlas Copco GA55

Atlas Copco GA55C

Atlas Copco GA75

Atlas Copco GA90

Atlas Copco GA90VSD

Atlas Copco GA110

Atlas Copco GA132

Atlas Copco GA160

Atlas Copco GA200

Atlas Copco GA250

Atlas Copco GA300

Atlas Copco GA315