AKTUALNOŚCI
Majowy weekend

Uprzejmie informujemy iż w piątek 2 maja firma będzie zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy już w poniedziałek 5 maja. 

 


Wszystkiego, co najlepsze!
Wszystkim Klientom, Partnerom biznesowym i Przyjaciołom, życzymy świątecznego odpoczynku i wiosennej radości na każdy kolejny dzień!
 
O firmie

VASCO POLSKA jest czołowym dostawcą części zamiennych do sprężarek śrubowych i łopatkowych.

zestaw2.jpg

Oferowane przez nas produkty pochodzą bezpośrednio od renomowanych zachodnich firm będących dostawcami dla większości znanych na świecie producentów sprężarek.

VASCO POLSKA zapewnia Państwu opłacalną i niezawodną alternatywę dla drogich oryginalnych części zamiennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zamienniki do większości sprężarek wiodących producentów. Miedzy innymi do:
Atlas Copco, Compair, Alup, Walter, Kaeser, Boge, Ceccato, Mattei, Ingersoll Rand i innych.

Jesteśmy pewni, że żadna inna firma w Polsce nie posiada tak bogatej oferty części zamiennych do sprężarek, a jest ona z dnia na dzień poszerzana.

Każdy element wymienny dobierany jest na podstawie typu i oryginalnego numeru producenta, dzięki czemu otrzymujecie Państwo wysokiej klasy zamiennik odpowiadający w 100% oryginalnej części po bardzo konkurencyjnej cenie.

W celu maksymalnego skrócenia czasu oczekiwania na realizację zamówienia posiadamy stale wzbogacany magazyn najbardziej popularnych części zamiennych.

Używając wysokiej jakości produktów oferowanych przez VASCO POLSKA możecie Państwo zaoszczędzić nawet do 40% rocznie na zakupie części do sprężarek